Фрезерування
акрилу
Замовити фрезерування акрилу у києві
Фрезерування акрилу – це метод обробки акрилу з метою створення різних виробів. Метод відрізняється високою якістю деталей і максимальною гладкістю зрізу. Акриловий виріб можна виготовити плоским чи об’ємним, у залежності від бажання замовника.
Як ми фрезеруємо акрил?
Фрезерна різка акрилу на верстаті ЧПУ відбувається автоматично. Всю роботу виконує машина. Спеціаліст задає машині програму (алгоритм дії) і стежить, щоб процес проходив правильно, а результат вийшов якісним.
Програма координує дії фрезеру. Вона спрямовує швидко фрезер, що швидко обертається, по необхідної траєкторії, тим самим дозволяючи виконувати на заготівлі контурну різку, створювати отвори, пази, канавки, робити об’ємні елементи.
Фрезерування акрилу на фрезерному верстаті ЧПУ відбувається з точністю до міліметра. За допомогою такого методу можна виготовити найскладніші деталі і найтонші вигини у досить швидкий термін. Це істотний плюс, особливо сьогодні. Фрезерування на верстаті ЧПУ робить будь-які ідеї реальними.
Переваги методу
На відміну від різання лазером, ЧПУ фрезерування акрилу ніколи не деформує матеріал через перегрівання. Навіть у жорсткому швидкісному режимі контур вийде рівним, точним, без нагару і надривів.
Зручно, що фрезерування не обмежує товщину акрилового листа. Воно підходить для будь-якої товщини. Виріб завжди виходить красивим з рівними деталями, контурами, тощо.
Не зайвим буде зазначити, що сучасні верстати для фрезерування оснащені обробкою матеріалу не тільки у горизонтальному положенні, але і під різними кутами. Це комфортне доповнення, яке часто спрощує нам роботу і допомагає досягти ідеалу у процесі виготовлення замовлення.
Чому вам варто з нами співпрацювати?
Сайт porezki.com.ua – це фрезерування оргскла за найвигіднішими цінами по Україні. Ми дбаємо про наших клієнтів: завжди виконуємо замовлення у термін, обслуговуємо з посмішкою, швидко доставляємо продукцію по всій території України.
Наше фрезерування акрилу на ЧПУ дозволяє створювати 2D і 3D елементи будь-якої складності. Для виготовлення ви можете запропонувати свій матеріал або скористатися нашим.
Плануєте замовити фрезерування акрилу?
Замовляйте на porezki.com.ua – наші ціни приємно вас здивують, а обслуговування залишить приємний післясмак!
Мінімальна вартість замовлення 300 грн.
Порізка з переворотом матеріалу +40%
Обробка виробів по довжині більше 3м +40%
Свердління +80%
File "/home/serge488/domains/porezki.com.ua/public_html/wp-content/uploads/prices/acrylic-milling.csv" does not exist.
У нас Ви можете обробити широкий асортимент матеріалів:
- дерево: фанеру, МДФ, ДСП, ДВП, меблеві щити і будь-які інші листові дерев’яні матеріали;
- пластик: акрил, ПВХ, АБС, полікарбонат, полістирол, поліетилен, поліпропілен, ПЕТ, пінопласт і т.п .;
- м’які метали: мідь, латунь, бронза, дюраль, алюміній та інші;
- деякі різновиди гуми;
- композитні панелі
Наш фрезерний верстат ЧПУ має розмір робочого поля 2 050х 3 050 мм.
Так є. Ви можете оплатити послуги за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Так звичайно! Ми приймаємо будь-які матеріали, проте вони повинні відповідати нашим стандартом якості.
В середньому на різку лазером, гравірування, фрезерування йде 2-3 дні. Швидше? Можливо! Правда, в такому випадку це питання потрібно заздалегідь узгоджувати з нашим менеджером.
На жаль, не завжди. Це залежить від кількості нашої навантаження. Уточнюйте у менеджера.
Надішліть на нашу електронну адресу info@porezki.com.ua макет у векторному форматі. Вкажіть в листі матеріал, уточнюючи, чи буде це ваш матеріал або ви бажаєте замовити його у нас. Протягом півгодини Ви повинні отримати лист з вартістю матеріалу і ціною розкрою.
- У файлах, які Ви будете нам відправляти, повинні бути тільки векторні об’єкти, зроблені в CorelDRAW, AutoCAD або Adobe Illustrator;
- Растрові об’єкти неприпустимі для різання, але можливі для гравіювання; 3. Об’єкти в масштабі 1: 1. Розмір заданий в міліметрах;
- Всі елементи повинні бути в кривих з товщиною ліній «Hair Line» ( «Волосяна лінія»);
- Зображення не повинно мати розімкнутих точок в замкнутих контурах, заливок, накладень контурів один на одного, подвійних ліній, перетинів;
- Елементи макета повинні бути побудовані з мінімальним використанням точок;
- Не можна застосовувати блокування шарів або об’єктів;
- Зображення надається у фронтальному вигляді, а не дзеркальному;
- Чи можна писати текстові пояснення в файлі макета;