Фрезерування
АКП
Замовити фрезерування АКП в києві
АКП (алюмінієво-композитні панелі) – легкий і міцний 3-хслойний матеріал. Він чудово ізолює звук, вирізняється вогнетривкістю і стійко виносить перепади температури. Ці панелі відмінно піддаються механічній обробці, тому фрезерування АКП давно користується підвищеним попитом.
Фрезеровані алюмінієві композитні панелі застосовуються у будівництві, а також для виготовлення рекламних товарів, декору. Технологія передбачає ріжучу обробку АКП фрезою (круглим обертовим інструментом), щоб створити в матеріалі або ж з матеріалу деталі, пази, отвори, фігури і т.п.
Як відбувається АКП фрезерування?
Алюмінієвий композит вважається досить піддатливим матеріалом, тому працювати з ним дуже легко. Наші фахівці роблять фрезерування на верстаті з ЧПУ. Верстат автоматизований і сам виконує різання. Це означає, що шанси появи дефекту, неточності рівні нулю.
Фрезерування АКП починається з того, що наш фахівець створює в графічному редакторі електронне креслення. Потім задає швидкість обертання ріжучого інструменту і глибину різання на матеріалі, а потім просто спостерігає за тим, що відбувається. Фрезер обертається і в потрібних місцях робить різку композиту. При цьому утворюється невелика кількість стружки.
Рівний і красивий зріз обробка АКП фрезером гарантує. Можете не хвилюватися, що утворяться дефекти, неточності. Їх не буде! Крім того, верстат ЧПУ дозволяє швидко розкроювати матеріал, що сприяє оперативній роботі. Наша команда виконує великі замовлення високої складності за мінімум часу.
Фрезерування АПК: ціна і плюси технології
Скільки коштує такий метод обробки композитних панелей? Ціна досить низька і по кишені будь-кому. Інтернет магазин porezki.com.ua пропонує найкомфортніші ціни в Києві, тому якщо хочете замовити вигідно – замовляйте у нас!
Фрезерування композитних панелей має ряд переваг:
- Висока якість різання;
- Висока швидкість виготовлення;
- Відсутність дефектів;
- Мінімум відходів, економія матеріалу;
- Можливість роботи зі складними завданнями.
Купуйте послугу на porezki.com.ua і гарантовано отримуйте приємний сервіс, комфортну систему оплати, оперативне виготовлення, швидку доставку по Україні і, звичайно ж, відмінну якість. Співпрацюйте з професіоналами! Будьте впевнені у виробнику, якому віддаєте гроші.
Мінімальна вартість замовлення 300 грн.
Порізка з переворотом матеріалу +40%
Обробка виробів по довжині більше 3м +40%
Свердління +80%
File "/home/serge488/domains/porezki.com.ua/public_html/wp-content/uploads/prices/akp-milling.csv" does not exist.
У нас Ви можете обробити широкий асортимент матеріалів:
- дерево: фанеру, МДФ, ДСП, ДВП, меблеві щити і будь-які інші листові дерев’яні матеріали;
- пластик: акрил, ПВХ, АБС, полікарбонат, полістирол, поліетилен, поліпропілен, ПЕТ, пінопласт і т.п .;
- м’які метали: мідь, латунь, бронза, дюраль, алюміній та інші;
- деякі різновиди гуми;
- композитні панелі
Наш фрезерний верстат ЧПУ має розмір робочого поля 2 050х 3 050 мм.
Так є. Ви можете оплатити послуги за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Так звичайно! Ми приймаємо будь-які матеріали, проте вони повинні відповідати нашим стандартом якості.
В середньому на різку лазером, гравірування, фрезерування йде 2-3 дні. Швидше? Можливо! Правда, в такому випадку це питання потрібно заздалегідь узгоджувати з нашим менеджером.
На жаль, не завжди. Це залежить від кількості нашої навантаження. Уточнюйте у менеджера.
Надішліть на нашу електронну адресу info@porezki.com.ua макет у векторному форматі. Вкажіть в листі матеріал, уточнюючи, чи буде це ваш матеріал або ви бажаєте замовити його у нас. Протягом півгодини Ви повинні отримати лист з вартістю матеріалу і ціною розкрою.
- У файлах, які Ви будете нам відправляти, повинні бути тільки векторні об’єкти, зроблені в CorelDRAW, AutoCAD або Adobe Illustrator;
- Растрові об’єкти неприпустимі для різання, але можливі для гравіювання; 3. Об’єкти в масштабі 1: 1. Розмір заданий в міліметрах;
- Всі елементи повинні бути в кривих з товщиною ліній «Hair Line» ( «Волосяна лінія»);
- Зображення не повинно мати розімкнутих точок в замкнутих контурах, заливок, накладень контурів один на одного, подвійних ліній, перетинів;
- Елементи макета повинні бути побудовані з мінімальним використанням точок;
- Не можна застосовувати блокування шарів або об’єктів;
- Зображення надається у фронтальному вигляді, а не дзеркальному;
- Чи можна писати текстові пояснення в файлі макета;