Лазерна порізка
шпону
Замовити лазерне різання шпону у Києві
Шпон – тонкий листовий матеріал з натурального дерева. Використовується у меблевій індустрії, рекламній та сувенірній сфері, також з нього створюють прикраси для інтер’єру. Найшвидшим і якісним способом обробки вважається різання шпону лазером. Ця технологія дозволяє зробити красиві вироби точної форми з ідеальним зрізом .
Крім натурального шпону, також ми займаємося різкою бюджетних аналогів матеріалу: екошпон, файн-лайн і мультішпон. За допомогою нашого сучасного обладнання і фахівців-професіоналів наш результат завжди виправдовує, а часто навіть перевищує, очікування замовників. Переконайтеся самі!
Як ми ріжемо шпон?
Виробничий відділ нашого інтернет магазину робить різку на верстаті ЧПУ. Це сучасне обладнання, яке без проблем обробляє матеріали різних видів – від металів до паперу. Лазерне різання шпону проходить швидко і не вимагає великих зусиль від наших співробітників.
Процес починається з завантаження у програму макета і створення електронної схеми розкрою. Часто з метою економії сировини ми розміщуємо елементи близько один до одного. Це абсолютно не шкодить результату, тому що промінь робить дуже тонку лінію зрізу.
Різка шпону відбувається під керівництвом комп’ютера, що виключає появу дефектів і помилок людського фактора. Лазер наскрізь пропалює заготовку за вказаним контуром, не зачіпаючи весь матеріал, і викликає потемніння країв зрізу. Так як промінь тонкий, лазером можна вирізати візерунки з найскладнішою геометрією. Завдяки швидкості роботи верстата, наша команда за досить невеликий відрізок часу легко виконує великі замовлення.
Різка шпону: ціна і плюси методу
У всіх методів обробки є переваги. Лазерне різання – не виняток. Ми нарахували 4 причини, завдяки яким вам варто замовити обробку шпону саме цим способом.
- Висока якість зрізу;
- Швидке виготовлення;
- Немає шансу появи дефекту;
- Дешевизна.
Що до ціни, вона справді приємна. Особливо у нашому інтернет магазині porezki.com.ua. Якщо ви шукаєте низьку вартість різання шпону в Києві, дешевше, ніж у нас, вам не знайти. Ми гарантуємо першокласну якість роботи, оперативність, комфортне обслуговування і швидку доставку в усі міста України.
porezki.com.ua – лазерна різка шпону, ціна і якість якої вас порадує!
Мінімальна вартість замовлення 300 грн.
File "/home/serge488/domains/porezki.com.ua/public_html/wp-content/uploads/prices/veneer-cutting.csv" does not exist.
За допомогою лазерних верстатів ми ріжемо:
- штучні і натуральні тканини в відрізках і рулонах;
- папір, картон, пенокартон, електрокартон;
- деякі видів гуми;
- дерево, фанеру, шпон, пробки, МДФ;
- замшу, шкіру і шкірозамінник;
- акрил, ПЕТ, поліпропілен, пінопласт, полістирол.
Для роботи ми застосовуємо лазерний верстат з робочим полем 1300мм * 2500мм
Так є. Ви можете оплатити послуги за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Так звичайно! Ми приймаємо будь-які матеріали, проте вони повинні відповідати нашим стандартом якості.
В середньому на різку лазером, гравірування, фрезерування йде 2-3 дні. Швидше? Можливо! Правда, в такому випадку це питання потрібно заздалегідь узгоджувати з нашим менеджером.
На жаль, не завжди. Це залежить від кількості нашої навантаження. Уточнюйте у менеджера.
Надішліть на нашу електронну адресу info@porezki.com.ua макет у векторному форматі. Вкажіть в листі матеріал, уточнюючи, чи буде це ваш матеріал або ви бажаєте замовити його у нас. Протягом півгодини Ви повинні отримати лист з вартістю матеріалу і ціною розкрою.
- У файлах, які Ви будете нам відправляти, повинні бути тільки векторні об’єкти, зроблені в CorelDRAW, AutoCAD або Adobe Illustrator;
- Растрові об’єкти неприпустимі для різання, але можливі для гравіювання; 3. Об’єкти в масштабі 1: 1. Розмір заданий в міліметрах;
- Всі елементи повинні бути в кривих з товщиною ліній «Hair Line» ( «Волосяна лінія»);
- Зображення не повинно мати розімкнутих точок в замкнутих контурах, заливок, накладень контурів один на одного, подвійних ліній, перетинів;
- Елементи макета повинні бути побудовані з мінімальним використанням точок;
- Не можна застосовувати блокування шарів або об’єктів;
- Зображення надається у фронтальному вигляді, а не дзеркальному;
- Чи можна писати текстові пояснення в файлі макета.